Ароматизатори: Відповідальний контроль чи щось інше

Різноманітність ароматів є основним цікавим фактором вейпінгу. Подібно безалкогольним напоям і крафтовому пиву, смакові поєднання є головною відмінністю одного бренду від іншого.

Ароматизована основа рідин допомогла багатьом підприємствам, як маленьким так і великим, просувати свою продукцію цікавими і винахідливими способами.

У будь-якій галузі споживачі мають потребу в різноманітності вибору продуктів для задоволення індивідуальних потреб. Це особливо актуально в вейп-індустрії. Також різноманітність смаків може утримати колишніх курців від повернення до смертоносної звичкою. Багато підприємців навіть заснували свої компанії в першу чергу не для заробітку грошей, а для допомоги своїм друзям, родині і багатьом людям в боротьбі із згубною залежністю. Все це — виробництво, робочі місця і безпечна альтернатива палінню можуть зникнути на тлі заборони ароматизованих рідин.

Той, хто так чи інакше пов’язаний з вейп-індустрією знає, що більшість виробників прагнуть запропонувати безпечну продукцію для повнолітніх. Кожна компанія розуміє, що підлітків теж приваблюють рідини з різними смаками. І маркетологи роблять все можливе, щоб їх продукція не доходила до неповнолітніх.

Ніхто не орієнтується на продаж підліткам. Так, було кілька невдалих презентацій продукції, яка виявилася досить привабливою для дітей. Деякі заходять занадто далеко, створюючи продукцію під схожими назвами з тими брендами, які подобаються дітям (наприклад газована вода, шоколадні батончики і т.д.). Більшість з них були публічно відсіяні FDA (управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

Вейпшопи також не займаються продажем неповнолітнім. У недавньому звіті FDA виявило, що вейп-магазини не продавали продукцію таємним покупцям неповнолітнього віку майже жодного разу, на відміну від міні-маркетів і заправних станцій. Вейпінг потребує розумного контролю, заснованому на даних, для захисту споживачів від реклами з перекрученою інформацією. Вейпінгу не потрібен необдуманий задушливий контроль — те, що саме зараз і відбувається.

Важливий відповідальний контроль

Влада повинна на мить відключитися від цілодобового новинного циклу і подивитися на справжні дані, справжні компанії, які створили справжню альтернативу воістину згубній звичці, яка також як і куріння тютюну недоступна дітям. Або ж єдиний вихід із ситуації це демонізувати вейп-продукцію, від якої нинішні вейпери будуть відмовлятися, клянучись друзям і близьким припинити користуватися вейпом назавжди. Невже нам справді потрібно прирівняти вейпінг до паління тютюну? Хіба це не те, чого ми хочемо уникнути в першу чергу?

А що таке тютюновий ароматизатор? Чи справді він схожий на смак тютюну? Хіба сприйняття смаків не є суб’єктивним? Навіть так звані «рідини без ароматизаторів» мають солодкий присмак через вміст гліцерину, який є одним з основних компонентів рідини.

До речі, якщо ви не знали: якщо ви просто додасте в основу нікотин і ароматизатори — ви отримаєте рідину для вейпу. Ви можете без проблем зробити це вдома. Надмірний контроль і обмеження смакового асортименту змусять людей займатися самостійним змішуванням рідин. До того ж їм ніщо не завадить купувати ароматизовану рідину в магазинах з під поли, а така практика неодмінно пошириться на тлі безглуздих обмежень і заборон.

Пам’ятайте: масштаби вейпінгу порівняно малі щодо тютюнової індустрії. Все необхідне у вас є можливість придбати на популярних інтернет порталах, таких як сайт https://www.myle.ua/shop/devices/