hromadske оголошує прийом заявок на другий фестиваль короткого метру «ЛІФТ»

hromadske понад усе цінує історії та розуміє, що саме зараз час їх фіксувати, документувати та зберігати. Тому ми організовуємо другий фестиваль коротких документальних фільмів «ЛІФТ».

Ми хочемо надати майданчик для українських документалістів, фінансово підтримати молодих режисерів і вкотре підсвітити важливі теми сьогодення.

Для участі приймаємо завершені фільми, які висвітлюють теми війни, відбудови України, прав людини та підтримують демократичні цінності суспільства.

Головні вимоги такі:

на конкурс можна подавати завершені фільми документального жанру, які раніше не поширювалися в інтернеті;хронометраж стрічки не має перевищувати 25 хвилин;мова фільмів — українська, англійська (автори робіт, які ввійдуть до шорт-листа, мають надіслати українські субтитри у форматі srt на вимогу організаторів);до участі допускаються фільми режисерів/ок з українським громадянством.

Детальніше про вимоги до робіт конкурсантів — за посиланням.

До складу журі увійдуть:

Ілько Гладштейн, кінопродюсер, директор Kino42;Альона Пензій, кінознавиця Довженко-Центру, кінокритикиня та культурна менеджерка;Христина Коціра, головна редакторка hromadske;Міхал Лебдушка, аналітик Дослідницького центру AMO (Асоціація з міжнародних справ) зі спеціалізацією з питань політики, безпеки та суспільства.

Найкращі роботи отримають такі призи:

1 місце — 100 тисяч гривень;2 місце — 60 тисяч гривень;3 місце — 40 тисяч гривень.

Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням. Прийом заявок продовжено до 25 листопада.

Подаючи свою заявку на конкурс, ви погоджуєтесь із Положенням про конкурс.

Як минув перший етап конкурсу, можна подивитися тут.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *