Ремонт смартфонів у Києві

Ремонт смартфонів у Києві

ремонт телефонів Київ

Тріснувший екран телефону, як правило, викликає масу дискомфорту. Без мобільного телефону складно уявити повсякденне життя. Також ремонт телефонів Київ може проводитися самостійно або звернутися в сервісний центр. Послуги з ремонту стільникових телефонів в сервісних центрах відрізняється швидкістю і якістю робіт. Як змінюють екран на мобільних телефонах

Де можна провести ремонт?

Якщо ви не хочете замінювати екран свого мобільного телефону, ви можете вибрати професійну послугу з заміни екрану мобільного телефону. Професійні послуги із заміни екрану мобільного телефону пропонують як виробники, так і сторонні компанії. Замовити ремонт можна:

 1. Через офіційний сайт сервісного центру.
 2. За допомогою особистого відвідування сервісу.
 3. За допомогою відправки кур ‘єром смартфона до місця ремонту (якщо центр знаходиться в іншому місті або області від місцезнаходження.

Майте на увазі, що ви залишитеся без телефону на час ремонту і доставки. Тому продумайте можливості з Вами зв ‘язатися заздалегідь. Адреси центрів:

 • Мастерфон Київ Попудренко 7а
 • Мастерфон Київ пр Перемоги 33/1
 • Мастерфон Київ Мишуги 9а

Переваги використання захисного скла

 • Пом’якшення наслідків від удару
 • Зниження ризику виникнення подряпин
 • Захист від механічного впливу

Ще однією перевагою захисних скла стало їх асортимент, який представлений на ринку. Існують різні варіанти:

 1. виконані за технологією 2.5D та 3D;
 2. з прямими або заокругленими краями;
 3. з повним покриттям дислею або з вирізом під камеру;
 4. з м ‘якою підкладкою і без,
 5. з кольоровими рамками або без них.

Уважніше ставтеся до вибору. Оскільки на ринку безліч підробок, звертайтеся тільки в перевірені сервіси, де є прямі поставки від виробника.

Чи варто ремонтувати телефон самостійно?

Існують різні види капітального і дрібного ремонту смартфона, які можуть знадобитися вашому телефону після його пошкодження. Не всі проблеми можна виправити, але більшість з них можна. Оскільки відкриття телефону призведе до втрати його гарантії, і навіть якщо Ви застрахували його, є ймовірність, що Ви не подасте претензію і не вийдете успішно.

Але якщо Ви думаєте, що можете відремонтувати його самостійно, тоді озброїтеся інструментами для зняття екрану, набором викруток і спеціальними головками для гвинтів. В іншому випадку Ви можете віднести свій смартфон до фахівця з ремонту смартфонів. Переконайтеся, що вони мають ліцензію і кваліфікацію, щоб ви могли отримати необхідні послуги з ремонту. Але фахівець виконає роботу якісніше і швидше. https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1nmRb4MgPumZVCwTAdrc1reV86dEf74DI