Президент росії володимир путін не піде на мир з Україною, поки не буде відомий результат виборів у США в листопаді 2024 року, вважають у Держдепі Сполучених Штатів.

Як пише Reuters, так заявив високопоставлений чиновник Держдепартаменту США на умовах анонімності під час брифінгу для журналістів після зустрічі міністрів закордонних справ НАТО в Брюсселі.

Його заява прозвучала на тлі занепокоєння, що потенційна перемога експрезидента Дональда Трампа може перекреслити підтримку Києва з боку Заходу, зазначає Reuters.

Так, посадовець сказав, що НАТО підтвердило свою підтримку Україні, розуміючи, що укладання мирної угоди у 2024 році малоймовірне.

«Я очікую, що путін не укладе миру чи значущого миру, поки не побачить результат наших виборів», — сказав чиновник, який говорив на умовах анонімності, щоб обговорити результати зустрічі.

На запитання, чи висловлює він особисту думку або точку зору уряду США, чиновник сказав, що це «дуже поширена передумова». Він додав, що «саме в такому контексті союзники висловили рішучу підтримку Україні» на зустрічі міністрів.

Водночас посадовець не згадав імені Трампа та прямо не вказав, як результат виборів вплине на підтримку України.

Трамп, який претендує на переобрання у 2024 році та є провідним кандидатом у президенти від Республіканської партії, різко критикував підтримку Києва з боку США.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *