Як прийняти участь в аукціоні з продажу лісоматеріалів

Усім, хто бажає стати власником цікавого лоту, необхідно пройти декілька етапів, в які входить вибір електронного торгівельного майданчику, реєстрація, сплата внесків та участь в торгах. Всі ці етапи потрібно буде пройти незалежно від того, який саме вид державного майна учасник захоче придбати. Дізнатися про те, як на онлайн торгах продається деревина, можна на сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-lis-kruglyak-u-m-poltava-na-elektronnomu-majdanchiku-tb-u/. Далі усі етапи участі в електронних торгах будуть розглянуті більш детально.

Етап №1 – вибір ЕТМ

ЕТМ – це електронний торгівельний майданчик, завдяки якому продавці вставляють свої лоти, а потенційні покупці їх знаходять. Важливо знати, що державне та комунальне майно продається лише через акредитовані ЕТМ в системі Прозорро.Продажі. На даний час таких майданичків налічується більше 4 десятків і усі вони конкурують між собою.

Обирати ЕТМ необхідно опираючись:

  • на зручність користування сайтом;
  • на якість сервісу (під ним розуміються консультативні послуги та юридична підтримка).

В усьому іншому ЕТМ не відрізняються між собою: вони надають однакові по виду послуги та характеризуються одними й тими самими тарифами.

Етап №2 – реєстрація

Реєстрація на обраному ЕТМ не займе багато часу. Потрібно буде уважно ввести дані та надати на перевірку пакет документів. Після успішної кваліфікації учасника він зможе прийняти участь в торгах.

Етап №3 – вибір лоту

Для того щоб обрати потрібний лот, необхідно зайти в систему, як учасник. Вибирати товар можна з особистого кабінету, з якого також можна сплатити внески та подати заявку на участь в аукціоні. Обирати лот дуже зручно за допомогою пошукового фільтру, але також можна скористатися допомогою менеджера. Якщо наразі потрібного лоту не знайдено, то можна замовити онлайн розсилку, за допомогою якої ви завжди будете в курсі нових цікавих лотів, що відповідають вашим пошуковим параметрам.

Етап №4 – сплата внесків

Якщо потрібний лот знайдено, необхідно ознайомитися з деталями його придбання, після чого можна сплатити гарантійний внесок. Він буде виступати в якості гарантійного забезпечення. Також система може потребувати сплатити реєстраційний внесок.

Етап №5 – участь в торгах

В назначений час потрібно буде зайти в систему, як учасник, щоб прийняти участь в онлайн аукціоні, в якому переможе той, хто запропонує найвищу ціну за товар.