Заступник голови Федерації профспілок постане перед судом. Його звинувачують у розтраті держмайна

Обвинувачений у справі незаконного продажу держмайна київської лікарні

Офіс генерального прокурора

Заступника голови Федерації профспілок судитимуть за незаконний продаж майна державної лікарні приватній фірмі.

Про це повідомили Офіс генпрокурора й Державне бюро розслідувань.

Правоохоронці не називають ім’я обвинуваченого, однак також відомо, що він обіймає посаду голови наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця». Імовірно, йдеться про Володимира Саєнка.

Слідчі встановили, що у 2019 році він разом з іншими посадовцями організував незаконне відчуження будівлі державної курортної бальнеолікарні у Києві на користь приватного підприємства. 

Згідно з висновком судової оцінково-будівельної експертизи загальна вартість відчуженого державного майна становить понад 138 мільйонів гривень. Утім, лікарню продали за значно нижчою ціною, стверджують правоохоронці.

Наразі також розслідують незаконне привласнення та відчуження інших курортно-оздоровчих і спортивних державних комплексів, яке могли вчинити посадовці Федерації профспілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та інші підконтрольні їм організації.

Посадовцю висунули обвинувальний акт у розтраті державного майна в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

От admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *