«Шахтар» здобув перемогу над «Антверпеном» у Лізі чемпіонів, гарантувавши собі вихід у плей-оф єврокубків

Футболісти «Шахтаря» після перемоги над «Антверпеном»

Facebook / FC SHAKHTAR

Український футбольний клуб «Шахтар» переміг з рахунком 1:0 бельгійський «Антверпен» у п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Ця перемога гарантувала команді щонайменше третє місце у групі та вихід у плей-оф єврокубків.

Про це повідомляється на сторінці ФК «Шахтар».

М’яч у ворота суперника на 12 хвилині забив захисник «гірняків» Микола Матвієнко.

Як пише «Суспільне. Спорт», на 56 та 61 хвилинах «Шахтар» також двічі пробив у перекладину. До завершення матчу бельгійці мали кілька нагод зрівняти рахунок, однак жодна з них не стала для них вдалою.

Перемога над «Антверпеном» гарантувала «Шахтарю» щонайменше третє місце у групі та вихід у плей-оф єврокубків.

У самому клубі цю перемогу назвали «надважливою». Груповий етап цьогорічної Ліги чемпіонів «Шахтар» завершить виїзним матчем проти португальської «Порту».

Трохи контексту

«Шахтар», який у минулому турі сенсаційно переміг у Гамбурзі іспанську «Барселону» (1:0), після 4 зіграних матчів групового раунду перед грою з «Антверпеном» мав 6 очок. Зараз донеччани посідають третє місце у турнірній таблиці групи Н з 9 очками.

Команда продовжує боротьбу за вихід у плей-оф Ліги чемпіонів. Тепер їй потрібно здолати «Порту», а також мати кращу різницю голів в очних зустрічах з португальцями.